fbpx

Що таке ротогравюрний друк?

Глибокий (ротогравюрний) друк

Друк на плівці відбувається за допомогою ротогравюрного вала (кліше, форми), на якому лазером вигравірувано вихідне зображення. Фарба знаходиться у вигравіруваних поглибленнях та відбитком на матеріалі залишає необхідне зображення.
Поверхневий натяг матеріалу «витягує» фарбу з поглиблення на валі. Різна глибина друкувальних елементів на друкованому валі змінюється в залежності від насиченості світлотіней відтворного зображення. Тому ротогравюрний друк (глибокий друк) дозволяє отримати на відбитку шари фарби різної товщини й створити найтонші градації та переходи тонів.
На виробництві «Аріс» працює багатофарбна (8 кольорів) ротогравюрна машина. Це означає, що зображення на вашій упаковці наноситься 8 друкованими валами послідовно.
Цей метод ідеально підходить для друку на пакувальних матеріалах на основі металізованого лавсану, алюмінієвої фольги, поліпропілену.

Глибокий друк має ряд плюсів

  • високу швидкість друку;
  • ідеальну повторюваність зображень що при одному тиражі, що при повторних;
  • глибокий друк забезпечує дуже високу точність передачі зображень – навіть тонких або дрібних елементів дизайну;
  • друковані форми мають високу тиражостійкість – це наше професійне слово, що називає можливість виконувати багатомільйонні відбитки без зупинки обладнання;
  • високу стабільність якості шляхом дуже ефективноїтехнології друку;
  • практично необмежену кольоровість, велику насиченість та яскравість зображень.

Який продукт вибере покупець?

Упаковка – часто єдиний інструмент комунікації бренду. Коли покупець дивиться на ряд схожих продуктів на полиці – який він візьме?
  1. Створіть дизайн, що запам'ятовується, який виділить саме ваш продукт серед конкурентів.
  2. За допомогою логотипу, привабливого зображення, простого та ясного тексту на упаковці розкажіть покупцеві про себе, про свої переваги та цінності.
А ми надрукуємо кожну деталь з високою якістю і допоможемо комунікації з вашим покупцем саме так, як ви задумали.

Ми надаємо послугу

Ми дивуємо нових замовників, коли говоримо, що не продаємо пакети чи рулонні матеріали. Ми надаємо послугу з пакування продукту. Ми допомагаємо замовнику. Це наш підхід до бізнесу. Ми вирішуємо за вас вашу проблему.
Тому що розуміємо: вам – нашому замовнику – не потрібні просто пакети або рулони. Вам потрібно продавати свій товар: презентувати, зберігати, транспортувати.
В цьому ми й допомагаємо.
Ми пропонуємо нашим замовникам послугу з виробництва рулонних матеріалів або вже готової упаковки з багатошарових полімерних матеріалів, а також нанесення ротогравюрного (глибокого) друку на упаковку.
Коли ви розмовлятимете з нашими менеджерами, ви водночас ніби розмовлятимете з технологом, маркетологом, колористом та друкарем в одній особі. Тому що багато хто з наших менеджерів попрацював на виробництві та зсередини знає всі тонкощі. Кожен менеджер присутній під час друку його проектів і контролює процес.
За 25 років роботи компанії ми накопичили рішення найцікавіших та найважчих завдань.
На будь-який вид матеріалу ми можемо нанести повноколірний поверхневий або міжшаровий глибокий друк.
Aris_logo2_png.png

Компанія Аріс — генератор новинок на ринку гнучкого пакування України з 1992 року. Ми виготовляємо для вас як індивідуальну упаковку з ротогравюрним друком, так і пакети універсального розміру в різних кольорах.

Аріс в соціальних мережах

Написати нам листа

Пишіть нам свої запитання Та давайте втілювати ідеї разом!

Контакти

ТОВ МНВП "Аріс" Лтд

+38 (067) 575 87 07 (відділ продажів)

sales@aris.ua (відділ продажів)
info@aris.ua (адміністрація)

61177 м.Харків, вул. Золочівська, 1
Як доїхати: мапа

Copyright © 2024 Aris.ua.

Design By Aris

+48 22 39 06 391