З 7 по 13 травня команда Aris відвідала Interpack 2026 у Дюссельдорфі — одну з найважливіших світових подій у сфері пакування. Це були сім днів зустрічей, нових знайомств, обміну досвідом та натхнення для майбутніх проєктів.
Для нашої компанії участь у Interpack була великою мрією, і цього року вона нарешті стала реальністю. Бути частиною події такого масштабу, представляти себе серед провідних компаній індустрії та бачити щирий інтерес до нашої роботи — справді особливий досвід для всієї команди.
Цього року Україну на виставці представляли лише 4 компанії, і в сегменті гнучкого пакування Aris став єдиною українською компанією серед учасників. Для нас це велика відповідальність і водночас гордість — представляти українське виробництво на міжнародному рівні.




Наш стенд став місцем живого спілкування з партнерами, клієнтами та представниками галузі з різних країн Європи. Для нас було особливо цінно отримати стільки теплих відгуків про простір, атмосферу та підхід Aris.
Цьогоріч Interpack ще раз підтвердив головні напрями розвитку галузі: екологічні матеріали, recyclable- та compostable-рішення, автоматизація виробництва, інтеграція AI та smart packaging технологій.
Дякуємо кожному, хто завітав до нашого стенду, знайомився з командою та ділився своїми ідеями. Такі події вкотре показують, наскільки динамічно розвивається світ пакування — і як важливо бути частиною цих змін.










