fbpx

Політика у сфері якості

Політика у сфері якості компанії Аріс

ТОВ МНВП «АРІС» Лтд. – сучасна українська компанія виробник різноманітних видів гнучкої упаковки, яка відповідає вимогам і очікуванням наших клієнтів.

Діяльність компанії побудована на принципах взаємовигідних відносин між всіма зацікавленими сторонами – замовниками, працівниками компанії, партнерами, власниками, державними регуляторними органами та суспільством в цілому.
Система управління якістю у відповідності до вимог стандарту ISO 9001:2015 допомагає нам більш чітко розуміти контекст діяльності компанії, потреби та очікування зацікавлених сторін, спрямовувати наші зусилля на постійне підвищення задоволеності споживачів, які є основним джерелом забезпечення компанії фінансовим ресурсом та стимулюють її розвиток.
Ми віддані ідеї безперервного поліпшення нашої діяльності, яка ґрунтується на зростанні ефективності та результативності всіх процесів шляхом постійної актуалізації цілей процесів, моніторингу та аналізу показників процесів і їх поліпшення за допомогою сучасних методів менеджменту якості, а також завдяки впровадженню інструментів ощадливого виробництва.
Кожен член колективу підтримує основні принципи діяльності компанії та розуміє важливість участі всіх співробітників в досягненні загального результату.

Підтримуючи функціонування системи управління якістю ми додержуємось наступних правил:
  • рівень якості продукції визначає Споживач;
  • продукція призначена для пакування продуктів харчування та вимагає 100% рівня безпеки для споживачів;
  • управління діяльністю компанії здійснюється на основі ризик-орієнтовного процесного підходу;
  • будь який вид діяльності, процес або операція може і повинен бути вдосконалений;
  • майстерність та компетенції персоналу, в тому числі з управління якістю та запровадженню методів ощадливого виробництва, постійно підвищуються;
  • відносини з замовниками, постачальниками та іншими стейкхолдерами будуються на взаємовигідній основі;
  • рішення приймаються виключно на основі фактів;
  • діяльність компанії несе користь суспільству та не порушує норм і правил, встановлених законами України.
Розуміючи вплив нашої діяльності на екологію, ми запроваджуємо заходи, спрямовані на мінімізацію шкідливих викидів, зменшення відходів та застосовуємо матеріали, які підлягають переробці та повторному використанню.

Являючись гарантом виконання вимог системи управління якістю стандарту ISO 9001:2015, керівництво МНВП «АРІС» Лтд. покладає на себе відповідальність за доведення політики до відома всіх співробітників компанії, споживачів, постачальників та суспільства.

Директор ТОВ МНВП «АРІС» ЛТД

Євгеній Титаренко

Aris_logo2_png.png

Компанія Аріс — генератор новинок на ринку гнучкого пакування України з 1992 року. Ми виготовляємо для вас як індивідуальну упаковку з ротогравюрним друком, так і пакети універсального розміру в різних кольорах.

Аріс в соціальних мережах

Написати нам листа

Пишіть нам свої запитання Та давайте втілювати ідеї разом!

Контакти

ТОВ МНВП "Аріс" Лтд

+38 (067) 575 87 07 (відділ продажів)

sales@aris.ua (відділ продажів)
info@aris.ua (адміністрація)

61177 м.Харків, вул. Золочівська, 1
Як доїхати: мапа

Copyright © 2024 Aris.ua.

Design By Aris

+48 22 39 06 391