fbpx

Аріс: історія компанії

Народження та становлення Аріс

Наша історія

Компанія «Аріс» з'явилася в 1992 році як постачальник інноваційного технологічного обладнання для харчової та сільгосппереробної промисловості. І сьогодні в різних куточках України функціонують встановлені нами хлібопекарні та млини, міні-заводи з переробки молока та м'яса, комплекси для отримання рослинної олії, макаронні фабрики та багато інших об'єктів.

1997-2005

У 1997 році ми переорієнтувалися на постачання пакувальних матеріалів й устаткування від провідних світових виробників.

У 2005 році ми налагодили власне виробництво упаковки та виготовили першу партію пакетів. Тоді в компанії працювали лише 20 чоловік.

Ми багато працювали, виконували бажання кожного замовника й залучили у постійні клієнти багато великих та малих компаній м'ясопереробної, хлібопекарської та кондитерської галузі України. Звучить пафосно, але ми й самі не помітили, як почали брати участь у формуванні культури якісної упаковки в Україні.

2008-2010

У 2008 році відбувся спад в економіці України та деякі компанії навіть закрилися. Нам економічний спад тільки додав азарту. Ми мали мету: збільшити обсяги продажів у два рази. Поставленої мети ми досягли вже до кінця року.
У 2010 році ми розширили виробництво пакетів: придбали обладнання для виробництва пакетів дой-пак та стабіло. В цьому ж році ми випустили першу партію пакетів дой-пак.

2011-2015

У 2011-му році ми відкрили інтернет-магазин готових стандартних пакетів. Ми були першими, хто запропонував українському ринку стандартні універсальні пакети – перш за все, для кави. Але зараз все більше й більше підприємців з різних галузей, які їх купують.
У вересні 2014 роки ми придбали власне виробництво з ламінуванням плівок та друком (ротогравюрна друкарська машина, сольвентні та безсольвентні ламінатори). До цього ми спеціалізувалися виключно на виготовленні пакетів. А з 2014 року ми в повній мірі увійшли на ринок як виробник із замкнутим циклом: друк, ламінація, виробництво рулонних матеріалів та виготовлення готових пакетів.
Для нас це був майже квантовий стрибок, який дозволив багаторазово збільшити обсяги продажів.
У 2014 та 2015 роках ми почали брати участь в європейських виставках та виконувати перші замовлення за кордон.

2016-2017

З 2016-му році ми створили «пакет з тонкою талією» – фігурний пакет дой-пак – та перемогли з ним в професійному конкурсі «Українська зірка упаковки-2017».
До 2017 року ми стали лідерами виробництва в Україні за асортиментом та обсягами продажів пакетів із щомісячним випуском 10-11 мільйонів пакетів.
У 2017 році ми також розробили гнучку реторт-упаковку (пакети), в якій можна «варити» продукт та яка повністю замінює бляшанку. Для наших замовників-виробників армійського харчування, готових страв, кормів для тварин.
В кінці 2017 року ми першими в Україні почали виробляти пакети з плоским дном – новий тренд в Європі та США.
Aris_logo2_png.png

Компанія Аріс — генератор новинок на ринку гнучкого пакування України з 1992 року. Ми виготовляємо для вас як індивідуальну упаковку з ротогравюрним друком, так і пакети універсального розміру в різних кольорах.

Аріс в соціальних мережах

Написати нам листа

Пишіть нам свої запитання Та давайте втілювати ідеї разом!

Контакти

ТОВ МНВП "Аріс" Лтд

+38 (067) 575 87 07 (відділ продажів)

sales@aris.ua (відділ продажів)
info@aris.ua (адміністрація)

61177 м.Харків, вул. Золочівська, 1
Як доїхати: мапа

Copyright © 2024 Aris.ua.

Design By Aris

+48 22 39 06 391