fbpx

Медіа про нас

FORBES УКРАИНА

«… Управление по ценностям позволяет развиваться в кризис. В качестве примера приведем харьковскую компанию «Арис». Компания производит полимерную упаковку с 2005 года, сделала существенный рывок в развитии в кризисный 2009-й, продолжила развиваться быстрыми темпами (темпы прироста продаж: 2009-й – 76%, 2010-й – 96%, 2011-й – 180%, 2012-й – 256%, 2013-й – 309%), а в 2014 году создала новые направления в бизнесе и начала готовить строительство собственной фабрики.
Как компании удается в условиях всеобщего кризиса наращивать темпы развития?
Произошло это благодаря тому, что собственник, Евгений Титаренко, внедрил управления по ценностям. Основные ценности, которые компания взяла на вооружение и стала развивать:
  • доверие и уважение клиентов, партнеров по бизнесу, сотрудников;
  • проактивность (опережение и предвосхищение ожиданий клиентов);
  • дарить радость и улыбку нашим клиентам и партнерам, вдохновлять и поднимать настроение; открытость и простота (чтобы клиентам было удобно и просто работать с ними);
  • эффективность (за счет высокого профессионализма сотрудника и ответственного отношения к выполнению своих обязанностей),
  • увлеченность (только настоящая увлеченность работой доставляет человеку радость и позволяет ему раскрыть творческий потенциал).
Переглянути статтю повністю

Журнал "Упаковка"

В еру екологічної свідомості та відповідального споживання вибір упаковки може визначити майбутнє не лише продукції, але й довкілля. Компанія Aris пропонує ефективне та стійке рішення – recyclable-упаковку, яка не тільки забезпечує захист продуктів, але й відповідає усім екологічним стандартам.

Довгий час команда компанії Aris досліджувала динаміку ринку упаковки, взаємодіючи з технологами з різних країн. Мета була одна: знайти інноваційний підхід для мінімізації негативного впливу використаної після споживання продукції упаковки на довкілля.

Переглянути статтю повністю

РБК-УКРАЇНА

«…Компания «Арис» стала заметным игроком на украинском рынке производства упаковки. В компании говорят, что инвестируют деньги и усилия в то, чтобы вовремя понимать, какая отрасль будет активно развиваться. «Мы инвестируем в учебу сотрудников, осознанно занимаемся изучением не только украинских, а и мировых тенденций. Участвуем в основных мировых выставках упаковки и ездим на фабрики к коллегам в Швейцарии, Китае, Германии», — говорит директор компании «Арис» Евгений Титаренко. «Изучение и аналитика, с определенной долей везения, конечно. Затем серьезные непрерывные инвестиции в оборудование. И, в какой-то степени, участие в формировании отрасли…»

Переглянути статтю повністю

ЖУРНАЛ «УПАКОВКА»

«Компания «Арис» является лидером в производстве полимерных пакетов в Украине, как по их объему, так и по ассортименту. А еще в последние годы в «Арисе» было установлено оборудование для глубокой печати и ламинирования многослойных пленок.
Все говорит о том, что это активно растущая упаковочная компания, со своим пониманием потребностей рынка, своими стратегией развития, методами управления производством, организацией сервиса, отношением к заказчикам, которых здесь называют партнерами…»

Переглянути статтю повністю

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

АРІС виробляє пакування за високими європейськими стандартами, переважно для продуктів харчування, у т.ч. виробництво гнучкого пакування та друку на упаковці. Компанія розвивалася, кредитувалася, розширялася – у 2021 році в експлуатацію було введено нову сучасну фабрику.
Із початком повномасштабного вторгнення активи підприємства були пошкоджені: внаслідок ворожих обстрілів виробництво зазнало серйозних руйнувань, а складське приміщення знищено ворожою ракетою С-300.
Внаслідок цього влучання було втрачено продукції майже на 20 млн гривень.
На щастя, співробітники не постраждали, а вціліле обладнання частково було переміщене до Кременчука.
Після деокупації Харківщини відважні працівники АРІС поступово відновлюють роботу нової фабрики.

Переглянути саттю повністю

ЖУРНАЛ "УПАКОВКА"

«...За останні роки якість упаковки українського виробництва значно зросла. Про це свідчать не тільки численні перемоги упаковок з України на міжнародних конкурсах WPO, але й збільшення експорту української упаковки в інші країни. Пошук відповіді на питання «Як цього добитися?» привів до харківської компанії «Аріс».

Саме тут нещодавно відбулася знакова подія: компанія пройшла сертифікацію системи управління якістю на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015. Компанія «Аріс» на чолі з її директором Євгеном Титаренком завжди була націлена на постійний розвиток з метою випуску продукції високої якості...».

Переглянути статтю повністю

ЖУРНАЛ "УПАКОВКА"

«...Конкурс WorldStar Awards 2022 зібрав 440 зразків із 37 країн, і серед них – п’ять зразків від українських компаній «Ветропак Гостомельський Склозавод», «Інпак», «Аріс», «Компанія «Юнівест Маркетинг». 
Вперше переможцем WorldStar Awards стала компанія «Аріс» із Харкова (кер. Євгеній Титаренко) за пакет дой-пак із прозорим вікном для агресивних інгредієнтів. Унікальний підбір матеріалу пакета дає змогу зберігати продукти з агресивними властивостями, наприклад чорний перець. На верхній шар пакета з білого паперу нанесено флексодруком оформлення у вигляді темної текстури деревини. Єврослот допомагає виставляти продукт у пакеті в зручному для покупців місці супермаркету...»

Переглянути статтю повністю

Aris_logo2_png.png

Компанія Аріс — генератор новинок на ринку гнучкого пакування України з 1992 року. Ми виготовляємо для вас як індивідуальну упаковку з ротогравюрним друком, так і пакети універсального розміру в різних кольорах.

Аріс в соціальних мережах

Написати нам листа

Пишіть нам свої запитання Та давайте втілювати ідеї разом!

Контакти

ТОВ МНВП "Аріс" Лтд

+38 (067) 575 87 07 (відділ продажів)

sales@aris.ua (відділ продажів)
info@aris.ua (адміністрація)

61177 м.Харків, вул. Золочівська, 1
Як доїхати: мапа

Copyright © 2024 Aris.ua.

Design By Aris

+48 22 39 06 391